Продуктова допомога евакуйованим херсонцям в наслідок повіні, у Черкасах

Відкрито реєстрацію на отримання продуктових наборів від волонтерського штабу “ЛАД” Черкаси, для ВПО Херсонщини та осіб, які прибувають на Черкащину внаслідок евакуації з Херсонщини. Для отримання допомоги необхідна попередня реєстрація.

09:43 09.06.2023

ООН невідкладно збільшить обсяги допомоги та направить додаткові сили до Херсонської та інших постраждалих областей

8 червня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та Координаторка системи ООН в Україні, Гуманітарна координаторкою Деніз Браун обговорили посилення допомоги з боку ООН задля подолання гуманітарних наслідків терористичного акту Росії на Каховській ГЕС.

09:19 09.06.2023

Алгоритм дій направлений на підтримку людини у кризових ситуаціях

З метою підвищення рівня обізнаності громадян публікуємо, розроблений Державною Службою України з надзвичайних ситуацій алгоритм дій направлений на підтримку людини у кризових ситуаціях (ступор, істерика, агресія, панічна атака).

17:41 05.06.2023