ПОВІДОМЛЕННЯ

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Бехтерської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти та порядку на території Бехтерської сільської ради» та аналіз регуляторного впливу цього акта, розроблений Відділом з охорони правопорядку та благоустрію

Проект регуляторного акта спрямований на удосконалення нормативно-правового регулювання відносин у сфері благоустрою населених пунктів Бехтерської сільської ради, належного утримання та раціонального використання її території, забезпечення чистоти та порядку .

Підставою для розробки проекту рішення є Закон України                                   «Про благоустрій населених пунктів», Типові правила благоустрою території населеного пункту, затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 27.11.2017 № 310.

Проект рішення та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюються на офіційному веб-сайті у розділі «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються Бехтерською сільською радою у письмовій формі протягом місяця з дня його оприлюднення за адресою: Поштовий індекс: 75650, Херсонська область, Голопристанський район, с. Бехтери, вул. Благодатна, буд. 50.

E-mail адреса: bekhterska_sr@ukr.net; відповідальна особа – О. Шашко.